fbpx


Оформити онлайн

  ЗАЯВА-АНКЕТА НА ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ

  Некоректний ідентифікаційний номер

  Некоректний номер

  ПРОРАХУЙТЕ УМОВИ

  КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР
  Замовити дзвінок

   Замовити дзвінок

   Отримати кредитВкласти депозит

   Найближче відділення (обов'язково)

   або

   або оформити заявку онлайн

   Оформити заявку

    ЗАЯВА-АНКЕТА НА ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ

    Некоректний ідентифікаційний номер

    Некоректний номер

    3
    6
    12
    18
    24

    Сума щомісячного платежу від: *

    * — Ставка зростає в разі негативної кредитної історії, відсутності забезпечення кредиту та відсутності офіційної довідки про доходи.

    Умови кредитування і ставки залежать від обраної Вами програми. Мінімальна ставка по кредиту становить 35% ануїтетним платежем (переплата за рік становить 20%), а максимальна ставка 89%. Термін кредитування від 3 до 60 місяців в залежності від обраної програми.

    Приклад розрахунку кредиту на 5000 грн. на 1 рік:

    Переплата за рік — від 998,68 до 2722,24 грн., щомісячний платіж — вiд 499,79 до 643,52 грн.

    Чому доцільно кредитуватись в ПВКС?

    ЦЕ ПРОЗОРО

    Ми ніколи не обманюємо наших потенційних клієнтів, не рекламуємо нульові відсотки, а потім не нараховуємо численні комісії та додаткові необґрунтовані платежі. Працюючи з ПВКС Ви виплачуєте лише суми, які прозоро обумовлені умовами договору.

    ЦЕ БЛИЗЬКО

    Ми вже 17 років об`єднуємо громади десятків міст, стаючи «касою взаємодопомоги» для тих, хто зазнає фінансових труднощів. ПВКС — рідна фінансова установа для тисяч людей, яка завжди поруч і де розуміють потреби кожного.

    ЦЕ БЕЗПЕЧНО

    Аналізуючи Ваш фінансовий стан при видачі кредиту, ми надамо Вам саме ту суму, яку Ви зможете виплатити, не потрапляючи у боргову яму.

    ЦЕ ВИГІДНО

    Кредити від ПВКС легко виплачувати, адже Ви обираєте кредит, який максимально відповідає Вашим можливостям.

    Всі кредити в одному місці! Оберіть найзручніший саме для Вас.

    КРЕДИТНА ЛІНІЯ

    ГРОШІ, ЯКІ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

    Гнучкі умови кредитування

    Зручні умови для підприємців та фермерів.

    Відсутні комісії, штрафи та інші необгрунтовані платежі.

    Оформити заявку

     ЗАЯВА-АНКЕТА НА ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ

     Некоректний ідентифікаційний номер

     Некоректний номер

     ВАРІАНТИ КРЕДИТНИХ ЛІНІЙ

     ДЛЯ БІЗНЕСУ

     Ми всіляко підтримуємо малий та середній бізнес в невеликих містах заходу України, тому пропонуємо зручні умови кредитування.

     Детальніше

     ДЛЯ ФЕРМЕРІВ

     Якщо ви виробляєте сільгосппродукцію, ПВКС – те, що Вам потрібно! Знижка фермеру та селянину!
     Детальніше

     ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

     Ми першими почали кредитувати людей поважного віку і робимо це до сьогодні. Жодних обмежень по віку та гарні умови для найстарших наших позичальників.

     НА КУПІВЛЮ АВТО

     Здійснюйте свої мрії, купуйте новий або б/в автомобіль вже сьогодні. З ПВКС зробити це значно простіше!

     ІПОТЕКА

     Ми надаємо кредити на купівлю житла. Швидке оформлення. Під заставу нерухомості.

     НА СПОЖИВЧІ ПОТРЕБИ

     Отримайте готівку у відділенні ПВКС та купуйте те, що забажається, вже сьогодні.

     УМОВИ ПІДВИДІВ КРЕДИТІВ, ЩО НАДАЮТЬСЯ КРЕДИТНОЮ СПІЛКОЮ (діють з 07.02.2022)

     Сума/ліміт кредиту, грн від 100 до 500 000
     Строк кредитування, дн./міс./р. від 1 дня до 92 днів
     Процентна ставка, відсотки річних 119%
     Реальна річна процентна ставка, відсотки річних 1) максимальна плата за мікрокредитом – 238,0%

     Максимальна сума мікрокредиту – сума, яка не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати установленої на день укладення такого договору. Максимальний розмір кредитних коштів за мікрокредитом визначається розміром мінімальної заробітної плати, що встановлюється у Законі про Державний бюджет на відповідний рік. З 01.01.2022 розмір мінімальної заробітної плати становить 6 500 грн.

     2) від 238,0%1) до 210,88%2), розраховано за умов:

     1)мінімальної суми кредиту (100 грн) при мінімальному строку кредитування (1 день);

     2)максимальної суми кредиту (500 000 грн.) при максимальному строку кредитування (92 дні)

     Умови кредитування за підвидом кредиту ШВИДКІ ГРОШІ
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту (додаток 1) ШВИДКІ ГРОШІ
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (під заставу) (додаток 3) ШВИДКІ ГРОШІ
     Примірний договір про споживчий кредит (кредитна лінія)

     Документи від позичальника (члена кредитної спілки):

     паспорт громадянина України / або документ, що його замінює;
     реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     документи, що підтверджують доходи (такими документами вважається – довідка про заробітну плату за останні 6 місяців, виписка за банківського рахунку, довідка з пенсійного фонду та/або податкова декларація фізичної особи-підприємця) – ЗА НАЯВНОСТІ;
     у разі отримання доходу з ведення особистого селянського господарства (ОСГ) – довідка про ведення ОСГ видана органами місцевого самоврядування, документи або інші відомості, що підтверджують наявність у власності чи у користуванні земель сільськогосподарського призначення, господарських будівель та споруд, сільськогосподарської техніки, інвентаря та обладнання, транспортних засобів, сільськогосподарських та свійських тварин і птиці, бджолосім’ї, багаторічних насаджень – ЗА НАЯВНОСТІ;інші документи (після консультації в кредитній спілці)

     Гіперпосилання на вебсторінку кредитної спілки, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою: https://pvks.com.ua/about/

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА В РАЗІ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

     1) при простроченні сплати кредиту у розмірах і строки (терміни), визначені графіком, кредитодавець має право нараховувати позичальнику пеню в розмірі 15% річних від простроченої суми кредиту за кожен день прострочення до дня повного погашення простроченої заборгованості. Пеня не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15% суми простроченого платежу.
     У випадку невиконання або неналежного виконання позичальником зобов’язання по поверненню кредиту у строк (термін) визначений п.8.8. договору пов’язаний із настанням відкладальної обставини, кредитодавець має право нарахувати позичальнику штраф в розмірі 35% від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.
     Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення позичальником зобов’язань за договором, не може перевищувати половини суми, одержаної позичальником за договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
     За користування кредитом поза межами строку кредитування, визначеного договором, позичальник несе відповідальність за порушення грошового зобов’язання згідно із ст.625 ЦК України та сплачує кредитодавцю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та проценти у розмірі 40 % річних від суми своєчасно неповернутого кредиту за фактичну кількість календарних днів користування кредитом до дня повного погашення заборгованості.
     2) порушення виконання зобов’язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію споживача та ускладнити отримання кредиту надалі;
     3) кредитна спілка не має права вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг кредитної спілки або спорідненої чи пов’язаної з нею особи як обов’язкову умову надання кредиту;
     4) для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих кредитною спілкою умовах споживач має право розглянути різновиди кредитів та фінансових установ;
     5) зміни до укладених зі споживачами договорів про кредит здійснюється тільки за згодою сторін;
     6) споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
     7) витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати. Споживач не має права продовжувати строк кредитування або строк виплати кредиту, встановлені договором.

     Сума/ліміт кредиту, грн від 100 до 5 000
     Строк кредитування, дн./міс./р. 11 місяців (транш видається на строк не більше 30 календарних днів)
     Процентна ставка, відсотки річних 360%
     Реальна річна процентна ставка, відсотки річних 2 225,63%, за умов максимальної суми кредиту (5 000 грн.) при максимальному строку користування траншем (30 днів)

     Умови кредитування за підвидом кредиту ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту (додаток 1) ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ
     Примірний договір про споживчий кредит (кредитна лінія)

     Документи від позичальника (члена кредитної спілки):

     паспорт громадянина України / або документ, що його замінює;
     реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     документи, що підтверджують доходи (такими документами вважається – довідка про заробітну плату за останні 6 місяців, виписка за банківського рахунку, довідка з пенсійного фонду та/або податкова декларація фізичної особи-підприємця) – ЗА НАЯВНОСТІ;
     у разі отримання доходу з ведення особистого селянського господарства (ОСГ) – довідка про ведення ОСГ видана органами місцевого самоврядування, документи або інші відомості, що підтверджують наявність у власності чи у користуванні земель сільськогосподарського призначення, господарських будівель та споруд, сільськогосподарської техніки, інвентаря та обладнання, транспортних засобів, сільськогосподарських та свійських тварин і птиці, бджолосім’ї, багаторічних насаджень – ЗА НАЯВНОСТІ; інші документи (після консультації в кредитній спілці)
     Гіперпосилання на вебсторінку кредитної спілки, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою: https://pvks.com.ua/about/

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА В РАЗІ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

     1) при простроченні сплати кредиту у розмірах і строки (терміни), визначені графіком, кредитодавець має право нараховувати позичальнику пеню в розмірі 15% річних від простроченої суми кредиту за кожен день прострочення до дня повного погашення простроченої заборгованості. Пеня не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15% суми простроченого платежу.
     У випадку невиконання або неналежного виконання позичальником зобов’язання по поверненню кредиту у строк (термін) визначений п.8.8. договору пов’язаний із настанням відкладальної обставини, кредитодавець має право нарахувати позичальнику штраф в розмірі 35% від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.
     Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення позичальником зобов’язань за договором, не може перевищувати половини суми, одержаної позичальником за договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
     За користування кредитом поза межами строку кредитування, визначеного договором, позичальник несе відповідальність за порушення грошового зобов’язання згідно із ст.625 ЦК України та сплачує кредитодавцю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та проценти у розмірі 40 % річних від суми своєчасно неповернутого кредиту за фактичну кількість календарних днів користування кредитом до дня повного погашення заборгованості.
     2) порушення виконання зобов’язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію споживача та ускладнити отримання кредиту надалі;
     3) кредитна спілка не має права вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг кредитної спілки або спорідненої чи пов’язаної з нею особи як обов’язкову умову надання кредиту;
     4) для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих кредитною спілкою умовах споживач має право розглянути різновиди кредитів та фінансових установ;
     5) зміни до укладених зі споживачами договорів про кредит здійснюється тільки за згодою сторін;
     6) споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
     7) витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати. Споживач не має права продовжувати строк кредитування або строк виплати кредиту, встановлені договором.

     Сума/ліміт кредиту, грн від 10 000 до 500 000
     Строк кредитування, міс./р. від 1 до 36 місяців
     Процентна ставка, відсотки річних 26%
     Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 29,33%1) до 21,19%2), розраховано за умов:

     1)мінімальної суми кредиту (10 000 грн) при мінімальному строку кредитування (1 місяць);

     2)максимальної суми кредиту (500 000 грн.) при максимальному строку кредитування (36 місяців)

     Умови кредитування за підвидом кредиту ДЕПОЗИТНИЙ
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (під заставу) (додаток 3) ДЕПОЗИТНИЙ
     Примірний договір про споживчий кредит (кредитна лінія)

     Документи від позичальника (члена кредитної спілки):

     паспорт громадянина України / або документ, що його замінює;
     реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     документи, що підтверджують доходи (такими документами вважається – довідка про заробітну плату за останні 6 місяців, виписка за банківського рахунку, довідка з пенсійного фонду та/або податкова декларація фізичної особи-підприємця) – ЗА НАЯВНОСТІ;
     у разі отримання доходу з ведення особистого селянського господарства (ОСГ) – довідка про ведення ОСГ видана органами місцевого самоврядування, документи або інші відомості, що підтверджують наявність у власності чи у користуванні земель сільськогосподарського призначення, господарських будівель та споруд, сільськогосподарської техніки, інвентаря та обладнання, транспортних засобів, сільськогосподарських та свійських тварин і птиці, бджолосім’ї, багаторічних насаджень – ЗА НАЯВНОСТІ

     Гіперпосилання на вебсторінку кредитної спілки, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою: https://pvks.com.ua/about/

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА В РАЗІ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

     1) при простроченні сплати кредиту у розмірах і строки (терміни), визначені графіком, кредитодавець має право нараховувати позичальнику пеню в розмірі 15% річних від простроченої суми кредиту за кожен день прострочення до дня повного погашення простроченої заборгованості. Пеня не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15% суми простроченого платежу.
     У випадку невиконання або неналежного виконання позичальником зобов’язання по поверненню кредиту у строк (термін) визначений п.8.8. договору пов’язаний із настанням відкладальної обставини, кредитодавець має право нарахувати позичальнику штраф в розмірі 35% від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.
     Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення позичальником зобов’язань за договором, не може перевищувати половини суми, одержаної позичальником за договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
     За користування кредитом поза межами строку кредитування, визначеного договором, позичальник несе відповідальність за порушення грошового зобов’язання згідно із ст.625 ЦК України та сплачує кредитодавцю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та проценти у розмірі 40 % річних від суми своєчасно неповернутого кредиту за фактичну кількість календарних днів користування кредитом до дня повного погашення заборгованості.
     2) порушення виконання зобов’язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію споживача та ускладнити отримання кредиту надалі;
     3) кредитна спілка не має права вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг кредитної спілки або спорідненої чи пов’язаної з нею особи як обов’язкову умову надання кредиту;
     4) для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих кредитною спілкою умовах споживач має право розглянути різновиди кредитів та фінансових установ;
     5) зміни до укладених зі споживачами договорів про кредит здійснюється тільки за згодою сторін;
     6) споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
     7) витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати. Споживач не має права продовжувати строк кредитування або строк виплати кредиту, встановлені договором.

     Сума/ліміт кредиту, грн від 10 000 до 500 000
     Строк кредитування, міс./р. 12 місяців
     Процентна ставка, відсотки річних 52% – при сумі кредиту від 10 000 до 30 000
     36% – при сумі кредиту від 30 001 до 500 000
     Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 66,37%1) до 42,58%2), розраховано за умов:

     1)мінімальної суми кредиту (10 000 грн) при мінімальному строку кредитування (12 місяців);

     2)максимальної суми кредиту (500 000 грн.) при максимальному строку кредитування (12 місяців)

     Умови кредитування за підвидом кредиту ОСГ ДЛЯ СЕЛЯН
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту без застави (додаток 2) ОСГ ДЛЯ СЕЛЯН
     Примірний договір про споживчий кредит (кредитна лінія)
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (під заставу) (додаток 3) ОСГ ДЛЯ СЕЛЯН
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (під заставу нерухомого майна) (додаток 4) ОСГ ДЛЯ СЕЛЯН
     Перелік і вартість супровідних послуг
     Примірний договір про споживчий кредит (кредитна лінія) застава

     Документи від позичальника (члена кредитної спілки):

     паспорт громадянина України / або документ, що його замінює;
     реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     довідка про ведення ОСГ видана органами місцевого самоврядування – ЗА НАЯВНОСТІ;
     документи або інші відомості, що підтверджують наявність у власності чи у користуванні земель сільськогосподарського призначення, господарських будівель та споруд, сільськогосподарської техніки, інвентаря та обладнання, транспортних засобів, сільськогосподарських та свійських тварин і птиці, бджолосім’ї, багаторічних насаджень;
     документи, що підтверджують доходи (такими документами вважається – довідка про заробітну плату за останні 6 місяців, виписка за банківського рахунку, довідка з пенсійного фонду та/або податкова декларація фізичної особи-підприємця) – ЗА НАЯВНОСТІ;
     свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (для автомобілів) або свідоцтво про реєстрацію машини (для сільськогосподарської техніки) – у випадку оформлення забезпечення рухомого майна;
     витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт – у випадку оформлення забезпечення нерухомого майна;

     інші документи (після консультації в кредитній спілці)

     Гіперпосилання на вебсторінку кредитної спілки, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою: https://pvks.com.ua/about/

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА В РАЗІ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

     1) при простроченні сплати кредиту у розмірах і строки (терміни), визначені графіком, кредитодавець має право нараховувати позичальнику пеню в розмірі 15% річних від простроченої суми кредиту за кожен день прострочення до дня повного погашення простроченої заборгованості. Пеня не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15% суми простроченого платежу.
     У випадку невиконання або неналежного виконання позичальником зобов’язання по поверненню кредиту у строк (термін) визначений п.8.8. договору пов’язаний із настанням відкладальної обставини, кредитодавець має право нарахувати позичальнику штраф в розмірі 35% від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.
     Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення позичальником зобов’язань за договором, не може перевищувати половини суми, одержаної позичальником за договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
     За користування кредитом поза межами строку кредитування, визначеного договором, позичальник несе відповідальність за порушення грошового зобов’язання згідно із ст.625 ЦК України та сплачує кредитодавцю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та проценти у розмірі 40 % річних від суми своєчасно неповернутого кредиту за фактичну кількість календарних днів користування кредитом до дня повного погашення заборгованості.
     2) порушення виконання зобов’язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію споживача та ускладнити отримання кредиту надалі;
     3) кредитна спілка не має права вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг кредитної спілки або спорідненої чи пов’язаної з нею особи як обов’язкову умову надання кредиту;
     4) для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих кредитною спілкою умовах споживач має право розглянути різновиди кредитів та фінансових установ;
     5) зміни до укладених зі споживачами договорів про кредит здійснюється тільки за згодою сторін;
     6) споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
     7) витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати. Споживач не має права продовжувати строк кредитування або строк виплати кредиту, встановлені договором.

     Сума/ліміт кредиту, грн від 10 000 до 500 000
     Строк кредитування, міс./р. від 12 місяців до 60 місяців
     Процентна ставка, відсотки річних 36%
     Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 42,57%1) до 43,94%2), розраховано за умов:

     1)мінімальної суми кредиту (10 000 грн) при мінімальному строку кредитування (12 місяців);

     2)максимальної суми кредиту (500 000 грн.) при максимальному строку кредитування (60 місяців)

     Умови кредитування за підвидом кредиту ЗАСТАВА
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (під заставу) (додаток 3) ЗАСТАВА
     Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (під заставу нерухомого майна) (додаток 4) ЗАСТАВА
     Перелік і вартість супровідних послуг
     Примірний договір про споживчий кредит (кредитна лінія) застава

     Документи від позичальника (члена кредитної спілки):

     паспорт громадянина України / або документ, що його замінює;
     реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     документи, що підтверджують доходи (такими документами вважається – довідка про заробітну плату за останні 6 місяців, виписка за банківського рахунку, довідка з пенсійного фонду та/або податкова декларація фізичної особи-підприємця) – ЗА НАЯВНОСТІ;
     у разі отримання доходу з ведення особистого селянського господарства (ОСГ) – довідка про ведення ОСГ видана органами місцевого самоврядування, документи або інші відомості, що підтверджують наявність у власності чи у користуванні земель сільськогосподарського призначення, господарських будівель та споруд, сільськогосподарської техніки, інвентаря та обладнання, транспортних засобів, сільськогосподарських та свійських тварин і птиці, бджолосім’ї, багаторічних насаджень – ЗА НАЯВНОСТІ;
     свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (для автомобілів) або свідоцтво про реєстрацію машини (для сільськогосподарської техніки) – у випадку оформлення забезпечення рухомого майна;
     витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт – у випадку оформлення забезпечення нерухомого майна;
     інші документи (після консультації в кредитній спілці)

     Гіперпосилання на вебсторінку кредитної спілки, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою: https://pvks.com.ua/about/

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА В РАЗІ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

     1) при простроченні сплати кредиту у розмірах і строки (терміни), визначені графіком, кредитодавець має право нараховувати позичальнику пеню в розмірі 15% річних від простроченої суми кредиту за кожен день прострочення до дня повного погашення простроченої заборгованості. Пеня не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15% суми простроченого платежу.
     У випадку невиконання або неналежного виконання позичальником зобов’язання по поверненню кредиту у строк (термін) визначений п.8.8. договору пов’язаний із настанням відкладальної обставини, кредитодавець має право нарахувати позичальнику штраф в розмірі 35% від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.
     Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення позичальником зобов’язань за договором, не може перевищувати половини суми, одержаної позичальником за договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
     За користування кредитом поза межами строку кредитування, визначеного договором, позичальник несе відповідальність за порушення грошового зобов’язання згідно із ст.625 ЦК України та сплачує кредитодавцю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та проценти у розмірі 40 % річних від суми своєчасно неповернутого кредиту за фактичну кількість календарних днів користування кредитом до дня повного погашення заборгованості.
     2) порушення виконання зобов’язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію споживача та ускладнити отримання кредиту надалі;
     3) кредитна спілка не має права вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг кредитної спілки або спорідненої чи пов’язаної з нею особи як обов’язкову умову надання кредиту;
     4) для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих кредитною спілкою умовах споживач має право розглянути різновиди кредитів та фінансових установ;
     5) зміни до укладених зі споживачами договорів про кредит здійснюється тільки за згодою сторін;
     6) споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
     7) витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати. Споживач не має права продовжувати строк кредитування або строк виплати кредиту, встановлені договором.

     Сума/ліміт кредиту, грн від 5 001 до 500 000
     Строк кредитування, міс./р. від 12 місяців до 18 місяців
     Процентна ставка, відсотки річних 69% – при сумі кредиту від 5 001 до 20 000
     64% – при сумі кредиту від 20 001 до 30 000
     59% – при сумі кредиту від 30 001 до 50 000
     36% – при сумі кредиту від 50 001 до 500 000
     Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 95,59%1) до 44,67%2), розраховано за умов:

     1)мінімальної суми кредиту (5 001 грн) при мінімальному строку кредитування (12 місяців);

     2)максимальної суми кредиту (500 000 грн.) при максимальному строку кредитування (18 місяців)

     Умови кредитування за підвидом кредиту ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ
     Перелік і вартість супровідних послуг
     Примірний договір кредитної лінії

     Документи від позичальника (члена кредитної спілки):

     паспорт громадянина України / або документ, що його замінює;
     реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     податкова декларація фізичної особи-підприємця;
     виписка за банківського рахунку фізичної особи-підприємця – ЗА НАЯВНОСТІ;
     документи, що підтверджують інші доходи – ЗА НАЯВНОСТІ (такими документами вважається – довідка про заробітну плату за останні 6 місяців, виписка за банківського рахунку, довідка з пенсійного фонду);
     у разі отримання додаткового доходу з ведення особистого селянського господарства (ОСГ) – довідка про ведення ОСГ видана органами місцевого самоврядування, документи або інші відомості, що підтверджують наявність у власності чи у користуванні земель сільськогосподарського призначення, господарських будівель та споруд, сільськогосподарської техніки, інвентаря та обладнання, транспортних засобів, сільськогосподарських та свійських тварин і птиці, бджолосім’ї, багаторічних насаджень – ЗА НАЯВНОСТІ;
     інші документи (після консультації в кредитній спілці)
     Гіперпосилання на вебсторінку кредитної спілки, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою: https://pvks.com.ua/about/

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА В РАЗІ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

     1) при простроченні сплати кредиту у розмірах і строки (терміни), визначені графіком, кредитодавець має право нараховувати позичальнику пеню в розмірі 15% річних від простроченої суми кредиту за кожен день прострочення до дня повного погашення простроченої заборгованості. Пеня не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15% суми простроченого платежу.
     У випадку невиконання або неналежного виконання позичальником зобов’язання по поверненню кредиту у строк (термін) визначений п.8.8. договору пов’язаний із настанням відкладальної обставини, кредитодавець має право нарахувати позичальнику штраф в розмірі 35% від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.
     Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення позичальником зобов’язань за договором, не може перевищувати половини суми, одержаної позичальником за договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
     За користування кредитом поза межами строку кредитування, визначеного договором, позичальник несе відповідальність за порушення грошового зобов’язання згідно із ст.625 ЦК України та сплачує кредитодавцю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та проценти у розмірі 40 % річних від суми своєчасно неповернутого кредиту за фактичну кількість календарних днів користування кредитом до дня повного погашення заборгованості.
     2) порушення виконання зобов’язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію споживача та ускладнити отримання кредиту надалі;
     3) кредитна спілка не має права вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг кредитної спілки або спорідненої чи пов’язаної з нею особи як обов’язкову умову надання кредиту;
     4) для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих кредитною спілкою умовах споживач має право розглянути різновиди кредитів та фінансових установ;
     5) зміни до укладених зі споживачами договорів про кредит здійснюється тільки за згодою сторін;
     6) споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
     7) витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати. Споживач не має права продовжувати строк кредитування або строк виплати кредиту, встановлені договором.

     Сума/ліміт кредиту, грн від 5 001 до 500 000
     Строк кредитування, міс./р. 12 місяців
     Процентна ставка, відсотки річних 52% – при сумі кредиту від 5 001 до 30 000
     36% – при сумі кредиту від 30 001 до 500 000
     Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 66,37%1) до 45,48%2), розраховано за умов:

     1)мінімальної суми кредиту (5 001 грн) при мінімальному строку кредитування (12 місяців);

     2)максимальної суми кредиту (500 000 грн.) при максимальному строку кредитування (12 місяців)

     Умови кредитування за підвидом кредиту ФЕРМЕРСЬКИЙ
     Перелік і вартість супровідних послуг
     Примірний договір кредитної лінії

     Документи від позичальника (члена кредитної спілки):

     паспорт громадянина України / або документ, що його замінює;
     реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     податкова декларація фізичної особи-підприємця;
     виписка за банківського рахунку фізичної особи-підприємця – ЗА НАЯВНОСТІ;
     договір (декларація) про створення фермерського господарства або договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства;
     документи або інші відомості, що підтверджують наявність у власності чи у користуванні земель сільськогосподарського призначення, господарських будівель та споруд, сільськогосподарської техніки, інвентаря та обладнання, транспортних засобів, сільськогосподарських та свійських тварин і птиці, бджолосім’ї, багаторічних насаджень;
     свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (для автомобілів) або свідоцтво про реєстрацію машини (для сільськогосподарської техніки) – у випадку оформлення забезпечення рухомого майна;
     витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт – у випадку оформлення забезпечення нерухомого майна;
     інші документи (після консультації в кредитній спілці)

     Гіперпосилання на вебсторінку кредитної спілки, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою: https://pvks.com.ua/about/

     ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА В РАЗІ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

     1) при простроченні сплати кредиту у розмірах і строки (терміни), визначені графіком, кредитодавець має право нараховувати позичальнику пеню в розмірі 15% річних від простроченої суми кредиту за кожен день прострочення до дня повного погашення простроченої заборгованості. Пеня не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15% суми простроченого платежу.
     У випадку невиконання або неналежного виконання позичальником зобов’язання по поверненню кредиту у строк (термін) визначений п.8.8. договору пов’язаний із настанням відкладальної обставини, кредитодавець має право нарахувати позичальнику штраф в розмірі 35% від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов’язання.
     Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення позичальником зобов’язань за договором, не може перевищувати половини суми, одержаної позичальником за договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
     За користування кредитом поза межами строку кредитування, визначеного договором, позичальник несе відповідальність за порушення грошового зобов’язання згідно із ст.625 ЦК України та сплачує кредитодавцю суму боргу з урахуванням індексу інфляції та проценти у розмірі 40 % річних від суми своєчасно неповернутого кредиту за фактичну кількість календарних днів користування кредитом до дня повного погашення заборгованості.
     2) порушення виконання зобов’язання щодо повернення кредиту може вплинути на кредитну історію споживача та ускладнити отримання кредиту надалі;
     3) кредитна спілка не має права вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг кредитної спілки або спорідненої чи пов’язаної з нею особи як обов’язкову умову надання кредиту;
     4) для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання кредиту на запропонованих кредитною спілкою умовах споживач має право розглянути різновиди кредитів та фінансових установ;
     5) зміни до укладених зі споживачами договорів про кредит здійснюється тільки за згодою сторін;
     6) споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
     7) витрати на сплату споживачем платежів за користування кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати. Споживач не має права продовжувати строк кредитування або строк виплати кредиту, встановлені договором.

     1. Порядок взаємодії із споживачем фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки);
     2. Порядок повідомлення кредитодавця, про те, що інтереси споживача фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості представляє його уповноважений представник;
     3. Кредитна спілка тимчасово не здійснює відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит новому кредитодавцю;
     4. Умови, за яких кредитодавець розпочинає діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, здійснює відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит новому кредитодавцю:

     4.1. Кредитна спілка тимчасово не залучає колекторські компанії для врегулювання заборгованості членів кредитної спілки;

     4.2. Кредитна спілка розпочинає діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, у разі якщо споживач не виконав зобов’язань за договором споживчого кредиту, починаючи з 31 дня.

     1. Порядок і спосіб погашення простроченої заборгованості:

     5.1. готівкою через касу відділення (відокремленого підрозділу) кредитної спілки. Прийом платежів здійснюється у робочі дні згідно із графіком роботи відділення, та виключно в межах граничних сум розрахунків готівкою в межах одного дня (не більше 50 000 грн.), встановлених Національним банком України. Перелік відділень кредитної спілки, адреси та графік роботи за посиланням https://pvks.com.ua/nashi-viddilennya/

     5.2. Шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на рахунок кредитної спілки за наступними реквізитами:

     МФО банку 322669
     Назва банку філія – ГУ по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»
     Р/р UA263226690000026505300438007
     ЄДРПОУ 26519685
     Назва Перша всеукраїнська кредитна спілка
     Призначення платежу (Прізвище, Ім’я, По-батькові), РНОКПП (ідентифікаційний код позичальника), погашення по кредиту договір №___ від _________ (дата договору)
     1. Погашення простроченої заборгованості здійснюється у такі черговості:

     1) у першу чергу сплачується прострочена до повернення сума кредиту та прострочені проценти за користування кредитом;

     2) у другу чергу сплачується сума кредиту та проценти за користування кредитом;

     3) у третю чергу сплачуються інші платежі відповідно до договору про споживчий кредит

     Зекономте час!
     Заповніть заявку самостійно,
     не відвідуючи відділення
     Оформити заявку

      ЗАЯВА-АНКЕТА НА ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ

      Некоректний ідентифікаційний номер

      Некоректний номер

      КРЕДИТУВАННЯ ВІД ПВКС – ДЛЯ ВСІХ!

      ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ

      тут і зараз

      Отримайте до 2000 гривень готівкою в найближчому відділенні ПВКС на термінові потреби на зручних для Вас умовах: без довідки про доходи, застави та поручителів.

      Кредит «Гроші до зарплати» від ПВКС — легкий спосіб отримати необхідні кошти тоді, коли вони найбільш потрібні. УВАГА! Ми не додаємо до взятих Вами коштів жодних інших платежів. Навіть довідка про закриття кредиту — теж безкоштовна. ПВКС — чесні кредити на прозорих умовах.

      Замовити дзвінок

       Замовити дзвінок

       Отримати кредитВкласти депозит

       Ваш населений пункт (обов'язково)

       Вид кредиту:

       Вид депозиту:

       ШВИДКІ ГРОШІ ПІД ЗАСТАВУ

       ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ ТА ТЕХНІКИ

       Ми надаємо вигідні кредити до 20 000 гривень під заставу ювелірних виробів або техніки. Кредитний спеціаліст у відділенні зможе оцінити Вашу заставу та надати необхідну Вам суму. Кредит діє на строк від 62 до 90 днів, та може бути виданий як загальною сумою, так і декількома платежами.

       Індивідуальний підхід наших спеціалістів забезпечить Вам зручне та легке користування кредитом. Спробуйте, це просто!

       Замовити дзвінок

        Замовити дзвінок

        Отримати кредитВкласти депозит

        Ваш населений пункт (обов'язково)

        Вид кредиту:

        Вид депозиту: