fbpx

Швидко та зручно оформити кредит готівкою в Радивилові.

Періодично кожен із нас стикається з проблемою нестачі грошей. Це можуть бути різні ситуації. Іноді потрібна невелика сума, необхідна на подарунок близькій людині або другові, через непередбачену поломку побутової техніки або автомобіля, на незаплановану поїздку й інші терміновості. А може виникнути й необхідність у великій сумі грошей – на придбання власного житла чи розвиток бізнесу. Оформлення кредиту в Радивилові в ПВКС буде найбільш правильним варіантом!

Подати заявку

  Замовити дзвінок

  Отримати кредитВкласти депозит

  Найближче відділення (обов'язково)

  або

  Оформляти банківський кредит – це велике випробування для кожної людини. Тому звернення до кредитних установ стає оптимальним і найбільш зручним рішенням для тих, хто цінує свій час і нерви. Ми пропонуємо великий вибір кредитних ліній – від мікропозик до спеціалізованих кредитів. Наприклад, кредитування пенсіонерів, зручні позики на купівлю житла та спеціальні умови для власників бізнесу.

  Швидке та зручне оформлення кредиту готівкою в Радивилові

  Основні переваги отримання кредитних позик в ПВКС:

  • Легкість. Завдяки великій кількості відділень у багатьох населених пунктах, зокрема в Радивилові, звернутися за кредитною позикою можна в найближчому до вас місті, без додаткових витрат часу на відвідування обласного центру.
  • Безпека. Ми працюємо на ринку кредитування більше 15 років. За цей час ми отримали відгуки щодо кредитування Радивилів від багатьох вдячних клієнтів, які у момент матеріальної скрути звернулися до нас і отримали узгодження для видачі кредитної позики.
  • Зручні та зрозумілі умови кредитування. Ми пропонуємо нашим клієнтам прозорі й низькі процентні ставки, зручні умови погашення грошової позики та відсутність прихованих платежів і штрафів.

  Ми вважаємо, що тимчасові матеріальні ускладнення та значимі покупки не повинні вносити дискомфорту життя, а тому створюємо зручні й прості умови, щоб оформити кредит готівкою в Радивилові на будь-які потреби.

  Ви можете звернутися до нас, якщо вам потрібна невелика сума грошей, щоб безболісно пережити проміжок часу до отримання зарплати. Якщо сума значно більше, не проблема – ви можете скористатися кредитним продуктом з гнучкими умовами й зручними термінами погашення.

  Перед тим, як взяти кредит в Радивилові, ви можете ознайомитися з усіма умовами на нашому сайті, замовити зворотній дзвінок або ж звернутися до наших фахівців безпосередньо у відділенні. Ми допоможемо підібрати оптимальний для вас варіант із зручними й приємними процентними ставками та умовами повернення коштів. А тому, якщо вас турбує питання, де взяти кредит готівкою в Радивилові, відповідь ви вже знайшли – у Першій Всеукраїнській Кредитній Спілці!

  Місцезнаходження:

  • 35500, Рівненська область, місто Радивилів, вулиця Кременецька, будинок 1
  • Тел.: (03633) 4-36-20, (067) 448-09-31

  Графік роботи:

  • понеділок-п’ятниця з 0900 по 1800 (без перерви);
  • передсвяткові дні з 0900 по 1700 (без перерви);
  • субота, неділя – вихідні.

  Директор відділення – Хороновська Людмила Василівна

  Види фінансових послуг, що надаються:

  • залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення;
  • надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

  Ідентифікаційний код відокремленого підрозділу – 34481776
  Дата та номер рішення про створення відокремленого підрозділу – №6 від 27.07.2004р.