fbpx

Взяти кредит в Кам’янець-Подільську

Кредитування – це швидкий та безпечний спосіб отримати необхідну суму! Особливо якщо ви обрали для цього Першу Всеукраїнську Кредитну Спілку в Кам’янець-Подільську!

Потрібна вільна готівка для термінових покупок або непередбачених витрат? Шукаєте iпотечні позики на будівництво власного житла в Кам’янець-Подільську або його околицях? Давно хотіли взяти споживчу позику, щоб полагодити або модернізувати особистий автомобіль, купити подарунок близькій людині, з’їздити на море або на курорти Карпат? Замислилися про кредит готівкою, бо знадобилася пара тисяч гривень на ремонт гаража чи купівлю сільськогосподарської техніки, а їх у гаманці немає?

Оформити кредит готівкою чи iпотечні позики та в Кам’янець-Подільську – це швидкий, ефективний та по-справжньому вигідний спосіб отримати готівкові кошти на здійснення своєї мрії!

Подати заявку

  Замовити дзвінок

  Отримати кредитВкласти депозит

  Найближче відділення (обов'язково)

  або

  Кредитування в Кам’янець-Подільську – швидко, безпечно та вигідно!

  Споживчі позики та кредитування в банках України – популярний, хоча й не завжди безпечний і вигідний вихід із ситуації, коли терміново потрібні гроші. Звертатися до банків, щоб оформити споживчу чи іпотечну позику, невигідно через необхідність збирати десятки довідок і занадто тривале ухвалення рішення експертами. Й навіть більше – якщо клієнт офіційно працевлаштований, а його кредитна історія чиста, після звернення іпотечною позикою банківські установи далеко не завжди видають потрібну суму, часто відмовляючи у кредитуванні чи позиці навіть без пояснення причин.

  Кредит готівкою в Кам’янець-Подільську від Першої Всеукраїнської Кредитної Спілки – це кращий вибір для тих, кому терміново потрібні гроші та відсутність ризику!

  Залежно від виду кредитування, наш фінансовий союз готовий дати від декількох тисяч до сотень тисяч гривень у кредит готівкою під мінімальний відсоток! У нас треба здавати лише дійсно необхідні довідки та документи, а чекати тижнями на рішення банку не треба!

  Ключові переваги кредитування в ПВКС у Кам’янець-Подільську

  Зручне розташування відділення в Кам’янець-Подільську, безкоштовні консультації та підбір кращого кредитного продукту, прозорі умови й чіткий графік повернення іпотечних і споживчих позик – ось причини для кредитування в ПВКС!

  • Простота отримання.
  • Абсолютна безпека.
  • Невисокі відсотки та відсутність переплат.

  Рішення по видачі кредиту готівкою, іпотечної чи споживчої позики приймається на підставі даних, отриманих від клієнта.

  Співпрацювати із ПВКС дійсно вигідно. Усі умови кредитування, будь то іпотечні позики, споживчі позики або мікрокредитування, чітко прописані в договорі. Жодних переплат за дострокове погашення споживчої чи iпотечної позики, вимог виплати прихованих відсотків й інших «підводних каменів»!

  Термінове отримання готівки у кредит у Кам’янець-Подільську

  Ситуації, коли терміново потрібна готівка, знайомі кожному. Перша Всеукраїнська Кредитна Спілка у Кам’янець-Подільську завжди йде на зустріч клієнтам, не вимагаючи зайвих довідок, документів про платоспроможність, виписок з банківських карт й іншої паперової тяганини. Ви завжди можете звернутися до нас для того, щоб отримати споживчі позики на покупки, іпотечні позики для купівлі власного житла або мікрокредит до зарплати під кращі відсотки!

  Шукаєте, де в Кам’янець-Подільську взяти кредит готівкою без переплат? Відповідь очевидна – в Першій Всеукраїнській Кредитній Спілці!

  Місцезнаходження:
  • 32302, Хмельницька область, місто Кам’янець-Подільський, вулиця Соборна, будинок 18
  • Тел.: (067) 384-06-43
  Графік роботи:
  • понеділок-п’ятниця з 0900 по 1800 (без перерви);
  • передсвяткові дні з 0900 по 1700 (без перерви);
  • субота, неділя – вихідні.
  Директор відділення – Коваль Юрій Олександрович Види фінансових послуг, що надаються:
  • залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення;
  • надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.
  Ідентифікаційний код відокремленого підрозділу – 42146149 Дата та номер рішення про створення відокремленого підрозділу – №90 від 14.05.2018р.