fbpx

ВЧАСНА ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ СЕЛЯНАМ У ВИПЛАТІ КРЕДИТІВ

Під час війни підтримка тих, хто забезпечує нашу країну продовольчою продукцією – є надважливою справою. Тому у рамках міжнародного партнерства ПВКС стала учасником програми Всесвітньої фундації кредитних спілок (WFCU) з відшкодування десятої частини кредитів для українських підприємців, які працюють у сільському господарстві.

Проект має на меті надання цільової підтримки фермерам, які зіштовхнулися з кризою продовольчої безпеки, що її спровокувала війна росії в Україні. Програма працює досить просто: господарям, які прокредитували свій бізнес під час війни через кредитні спілки – партнери організації, відшкодовується 1/10 від основної суми кредиту шляхом внесення на кредитний рахунок.

ПВКС є давнім та постійним партнером Всесвітньої ради кредитних спілок в рамках проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників» (CAP), тому долучилася до програми одразу після її старту в Україні.

На сьогодні всі члени нашої спілки, які працюють у сільському господарстві та отримали кредит з 24 лютого до 30 квітня – вже зменшили свої кредитні зобов’язання на 10%. Це стало гарною новиною для десятків фермерів, які зможуть витратити зекономлені кошти на розвиток свого господарства й тим самим покращити забезпечення нашої країни у такому важливому продовольстві. Та програма не зупиняється, і допомогу скоро отримають наступні позичальники.

Це вже не перша програма допомоги Україні під час війни від WFCU. До цього фундація реалізувала проект допомоги переселенцям, в рамках якого кошти були спрямовані на побудову тимчасового житла, а також на продукти харчування, ліки, гігієнічні товари. І наразі вже розробляються нові програми допомоги кредитним союзам та їх членам, аби зменшити збитки, завдані російським вторгненням.

Тож долучайтеся до великої сім’ї ПВКС, та разом з міжнародними партнерами ми зможемо справді підтримати вас у ці лихі часи.