fbpx

Історія успіху пекарні «Хлібниця Петровського»

«Хлібниця Петровського» – це пекарня, розташована в Кам’янець-Подільському районі. Її власник – місцевий фермер Віктор Петровський.
Раніше для своєї пекарні пан Петровський купував борошно в інших фермерів. Щоб знизити ціни для клієнтів і підвищити конкурентність продукції, він вирішив виробляти борошно сам.
Для досягнення своєї мети пан Петровський потребував інвестиційного кредиту для придбання власного млина. Однак банки відхиляли його заявки, або висували дуже складні правила та вимоги, які він не міг виконати. Місцеві фермери порадили пану Петровському звернутися до кредитної спілки «ПВКС». За результатами оцінки агробізнесу фермера ПВКС видала йому інвестиційний кредит на суму 1 мільйон гривень, достатню для покриття 2/3 вартості млина. Пан Петровський взяв кредит у ПВКС навесні 2020 року та придбав млин місцевого Могилів-Подільського машинобудівного заводу. Млин дозволив пану Віктору знизити собівартість продукції та зробити її конкурентоспроможнішою на ринку.
Наразі пан Петровський об’єднує місцевих виробників зернових та закуповує у них пшеницю для потреб власної перукарні та інших підприємців. Щоб зробити свій бізнес ще ефективнішим, пан Петровський планує зайнятися птахівництвом, використовуючи млинові відходи як корм для курей. Для цього він подаватиме заявку на отримання кредиту в ПВКС, як тільки закриє поточний.
Пан Петровський поставив нам одне запитання: «А знаєте чому люди йдуть у спілку?» «Бо все, що вам потрібно, – тут, у кредитній спілці. І все просто»
«Ми завжди намагаємося йти назустріч і бути корисними для наших членів!» відповіла регіональний директор ПВКС Ірина Бойко.