fbpx

Історія успіху з ПВКС. Виробництво екзотичних делікатесів.

Перша всеукраїнська кредитна спілка фінансово підтримує підприємництво в Україні вже понад 16 років. З нашою допомогою вже десятки підприємців змогли досягти успіху. Сьогодні ми розпочинаємо серію розповідей про таких підприємців, адже у кожного з них своя унікальна історія. Про доволі екзотичний для України бізнес розкажемо прямо зараз.

Конкуренція на аграрному ринку Європи гігантська. Щоб стати там дійсно «своїми», вітчизняний малий бізнес мусить знаходити дійсно унікальні ніші, на які практично не розповсюджуються квоти. Одна з таких ніш — такий делікатес, як равлик. Перша всеукраїнська кредитна спілка радісно кредитує фермерів, які займаються таким бізнесом, і недарма.

Виноградний равлик — дуже специфічна істота. В українських садибах він вважається скоріше шкідником, його намагаються позбутися. Проте для тієї ж Франції цей молюск — улюблений делікатес, який коштує дуже дорого. В умовах Західної Європи вирощувати його набагато дорожче, ніж у нас. Тож вітчизняні фермери вирішили освоїти й цю царину.

Їстівна властивість равликів дуже висока. Як і будь-який молюск, він дуже поживний і багатий на білки. Фермерський равлик вирощується в абсолютно чистих умовах, тож позбавлений паразитів (які супроводжують равликів диких) і виростає набагато більшим, ніж шкідники з вашого саду.

Але ще дорогоціннішим делікатесом є ікра равликів. Вона істотно дорожче за популярну риб’ячу, проте не поступається у цінних якостях їй ні в чому. Навіть більше, равликова ікра має повний набір життєво необхідних вітамінів. До того ж молюски багаті міддю, цинком та іншими життєво важливими елементами.

Равлики здатні харчуватися практично будь-якою соковитою рослинною їжею, тож собівартість такого виробництва, здавалося б, не має бути високою. Проте, як і в будь-якій новій сфері діяльності, існує маса ризиків, на які один фермер піти не може. Саме тут і потребується допомога від ПВКС.

Один з найяскравіших прикладів успішного кейса, підтриманого Спілкою — господарство «Солодон» у селі Перемиль, що у Горохівському районі Волинської області. Це сімейний бізнес, спрямований як раз на постачання ікри равликів до Європи та Америки. Це не лише делікатес, але й загальновизнаний афродизіак, що тільки допомагає реалізовувати продукцію на найбагатших ринках світу.

Перша всеукраїнська кредитна спілка вкладається в найефективнішу з галузей нашої промисловості — продовольчу. І навіть настільки екзотична продукція, як равлик, може знайти у ній повноцінне кредитування стартапу. Оскільки ринок незвичний для регіону — саме тут криються великі можливості по розвитку великої бізнес-мережі.

Отже, втілюйте задумане! А гроші знайдете у ПВКС!