fbpx

ПВКС допомагає медичним працівникам

Перша всеукраїнська кредитна спілка з великою вдячністю та повагою ставиться до праці медиків, які, виконуючи свої професійні обов’язки, у складні для України та й всього світу часи пандемії 24/7 знаходяться на передовій боротьби з COVID-19.
Фінансова родина ПВКС продовжує допомагати місцевим лікарням, які залучені до боротьби з коронавірусом. Так, тільки-но протягом останніх тижнів ПВКС спільно з Всесвітньою фундацією кредитних спілок (WFCU) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) передали до лікарень Рівненської та Тернопільської областей такі необхідні засоби індивідуального захисту. Блоки захисних масок, рукавиць, окулярів, антисептиків доставлені до Сарненської центральної районної лікарні, Костопільської центральної районної лікарні, Рокитнівської центральної районної лікарні, Почаївської та Кременецької районної комунальної лікарні.
ПВКС завжди піклується про краян, а тому вбачає своє завдання, зокрема, й у тому, щоб робити все можливе для підтримки медиків. До цієї благої справи долучилися усі відділення ПВКС. Сподіваємося, що наша допомога зможе зберегти здоров’я і життя людей під час пандемії.